Szkolenia techniczne

Szkolenia techniczne

Nasze szkolenia to interaktywne warsztaty praktyczne, w których bierze udział maksymalnie 12 osób. W warsztatach korzystamy z unikalnych modeli poglądowych. Trenerzy Akademii propagują korzystanie z profesjonalnych narzędzi i dokumentacji technicznej dostarczanej przez producentów pojazdów i części zamiennych, a także z wiedzy dostępnej dzięki oprogramowaniu dla serwisów HaynesPro.

Zajęcia możemy zorganizować w jednym z naszych dwóch Centrów Szkoleniowych (w Warszawie lub w Sochaczewie w woj. mazowieckim) albo w siedzibie naszego Klienta. W tym celu Akademia dysponuje w pełni wyposażonymi pojazdami, które umożliwiają dostarczenie wszystkich modeli i pomocy naukowych potrzebnych do przeprowadzenia danego szkolenia w miejsce wskazane przez Klienta.

Zakres tematyczny szkolenia każdorazowo ustalany jest z Klientem i dostosowywany do jego specyficznych potrzeb, w tym także specyfiki sezonowej.

Dzięki szkoleniom technicznym Akademii Praktycznych Umiejętności pracownicy Klienta nauczą się pracować efektywniej, pozyskają nowe umiejętności umożliwiające poszerzenie zakresu usług, a także zminimalizowane zostanie ryzyko popełnienia błędów, które skutkują odmową uznania reklamacji przez producentów części.

Z oferty Akademii na bieżąco korzystają pracownicy autoryzowanych stacji obsługi wiodących na polskim rynku marek samochodowych oraz mechanicy warsztatów zrzeszonych w niezależnych sieciach serwisowych.

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu