Szkolenia sprzedażowe

Szkolenia sprzedażowe

Dziś już nie wystarczy umieć zdiagnozować i naprawić usterkę silnika lub profesjonalnie przeprowadzić przegląd okresowy zaawansowanego samochodu (np. z hybrydowym układem napędowym) zgodnie z wymogami producenta samochodów. Prowadzenie warsztatu wymaga tyle samo umiejętności technicznych, co biznesowych.

Dlatego Akademia Praktycznych Umiejętności oferuje szkolenia z technik sprzedaży. Pracowników naszych Klientów uczymy zasad profesjonalnej obsługi klienta i oferowania usług serwisowych. W czasie warsztatów praktycznych pokażemy w jaki sposób poradzić sobie z „trudnym klientem”, który wraca do serwisu z reklamacją – bo właściwie potraktowany, nie tylko wróci, ale także poleci nas swoim znajomym. Nauczymy także jak korzystać z narzędzi CRM do podtrzymania relacji z klientami serwisu i jak korzystnie może to wpłynąć na przychody firmy.

Nasi wykwalifikowani trenerzy prowadzą także szkolenia z technik sprzedaży samochodów dla pracowników dealerstw i importerów samochodowych. W końcu, dzielimy się także wiedzą na temat pozyskiwania dotacji na rozwój serwisu.

Masz pytania odnośnie szkolenia? Skontaktuj się z nami!

Przejdź do kontaktu